تبلیغات
دختر امروزی - معروف‌ترین سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند!
دختر امروزی
معروف‌ترین سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند!

معروف‌ترین سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند!

HTML clipboard
معروف‌ترین سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند!

معروف‌ترین سیاستمدارانی که جراحی زیبائی کرده اند!

جراحی زیبایی سیاستمداران با جراحی زیبایی سایر مردم معمولا تفاوت دارد. آنها به این دلیل که همیشه تحت فشار افکار عمومی و رسانه‌ها هستند، معمولا از «جراحی‌های زیبایی تدریجی»...

جراحی زیبایی سیاستمداران با جراحی زیبایی سایر مردم معمولا تفاوت دارد. آنها به این دلیل که همیشه تحت فشار افکار عمومی و رسانه‌ها هستند، معمولا از «جراحی‌های زیبایی تدریجی»استفاده می‌کنند. ۹ نمونه زیر، نمونه‌های خوبی برای بحث درباره این موضوع هستند.
 
دستبند جادویی
  [i]
 
پدیده سال 2010  قیمت: 7500  تومان         [k] [t]

 

مینی موچین آقایان
  [i]
 
دقت زیر دستان شماست  قیمت: 14000  تومان         [k] [t]

 


1)هیلاری کلینتون؛ وزیر خارجه آمریکا
نیم نگاهی به عکس‌های قدیمی و جدید او نشان می‌دهد که چه جراحی‌هایی انجام داده است. دکتر نیراو ساوالیا، جراح پلاستیک اهل اورنج کانتی، معتقد است: «او قطعا از جراحان پلاستیک کمک گرفته. مشخص است که چهره او جوان‌سازی شده؛ به ویژه در اطراف چشم‌ها، گونه و فک.» این متخصص جراحی زیبایی با اشاره به عکس‌های این سیاستمدار، اضافه می‌کند: «کلینتون از ترکیبی از جراحی‌های پلاستیک استفاده کرده؛ یعنی ابروها و پلک چشم‌هایش را بالا کشیده، پوست صورت و گردنش را پیلینگ کرده و چربی‌های زیر چانه‌اش را لیپوساکشن کرده و طبیعتا زیباتر و جوان‌تر شده است.» البته ناگفته نماند که تمام این گمانه‌زنی‌ها در حالی صورت می‌گیرد که هیلاری کلینتون، خودش، انجام هرگونه جراحی زیبایی را انکار می‌کند.


2)فرناندز؛ رییس‌جمهور آرژانتین
کریستینا فرناندس دی کریشنر، رئیس جمهور آرژانتین، یکی دیگر از سیاستمدارانی است که رقبایش معتقدند به لطف جراحی‌های زیبایی توانسته است ظاهرش را جوان‌تر و زیباتر کند و در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود و او که عنوان اولین رییس‌جمهور زن را در انتخابات ریاست‌ جمهوری آرژانتین از آن خود کرده است، انجام این جراحی‌های پلاستیک را انکار نمی‌کند.
 

دمپایی افزایش قد 6 كاره
  [i]
 
افزایش قد حداكثر 5 الی 8 سانتی متر در طول دوره  قیمت: 46000  تومان         [k] [t]
بدنساز همراه
  [i]
 
با این وسیله دیگر نیازی به هیچ یك از وسایل گران قیمت بدنسازی را ندارید  قیمت: 11500  تومان         [k] [t]

 

3)شیراک؛ رییس‌جمهور سابق فرانسه
ژاک شیراک، رییس‌جمهور سابق فرانسه مدتی از انظار عمومی، دور بود و برای جراحی پلاستیک و ترمیم پوست صورت در کانادا به سر می‌برد. اما او نیز مثل بیشتر مردان سیاستمدار دنیا انجام این جراحی‌های زیبایی را انکار کرد.

 

4)پوتین؛ رییس‌جمهور سابق روسیه
شاید ولادیمیر پوتین، رییس جمهور سابق روسیه و نخست وزیر فعلی این کشور در میان مردان سیاستمدار دنیا یک استثنا باشد که خودش رسما اعلام کرده که جراحی زیبایی بینی انجام داده است.

 

Ped Egg (پایی نرم وصاف)
  [i]
 
پوست جدید جایگزین پوست مرده می شود و زیبایی و طراوت خاصی پاها می بخشد  قیمت: 8000  تومان         [k] [t]

 

صابون ضد جوش و روشن كننده میگو
  [i]
 
دارای خواص ضد لك، ضد جوش، ضد چروك ... پوست خود را تحت كنترل قرار دهید...  قیمت: 8000  تومان

         [k] [t]

5)صدام؛ رییس‌جمهور سابق عراق
صدام حسین نیز جراح پلاستیک مخصوص خود را داشت. البشیر به عنوان نزدیک‌ترین رازدار صدام و ماهرترین جراح پلاستیک عراق در زمان جنگ ایران و عراق طی سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۸ میلادی، صدام را که از ناحیه صورت و دست زخمی شده بود، تحت جراحی پلاستیک قرار داد؛ به طوری که هیچ اثری از آثار جراحی بر پوست وی نماند. پزشک صدام علاوه بر خود او ۸ بدل صدام را نیز جراحی پلاستیک کرده بود و آنها را به شکل صدام درآورده بود.

 

6)برلوسکونی، نخست‌وزیر ایتالیا
تمام جراحی‌های زیبایی سیاستمداران در مقابل جراحی‌هایی که برلوسکونی انجام داده، ناچیز محسوب می‌شود. سیلویو برلوسکونی، سیاستمدار جنجالی ایتالیا که صاحب باشگاه آث‌میلان و چند رسانه خصوصی در ایتالیا هم هست، به امپراتور جراحی زیبایی دردنیای سیاست معروف است. او مدتی از مردم کشورش خداحافظی کرد تا پس از یک سلسله عمل جراحی، دوباره به صحنه سیاست برگردد و بعد از آن بسیار جوان‌تر و لاغرتر شد.
آن‌زمان،‌وقتی برلوسکونی به ملاقات تونی بلر انگلیسی رفت، مطبوعات ایتالیا نوشتند که او به ملوانان عصر دزدان دریایی شبیه شده است؛ زیرا با یک روسری مثل دزدان دریایی سرش را بسته بود و این موضوع سبب شد تا همه ماجرا را پیگیری کنند و دست آخر، توضیحات پزشک او همه چیز را روشن کرد. آقای نخست وزیر سر طاس‌ خودش را به جراحان سپرده بود تا خوش‌چهره‌تر شود. او لیپوساکشن هم کرد تا کمی وزنش کاهش یابد و بتواند تصویر قابل قبول‌تری از خودش ارایه کند.

نوار موبر veet
  [i]
 
بدون درد و زحمت پوستی شفاف و نرم داشته باشید روش جدید برای نسل جدید  قیمت: 16000  تومان         [k] [t]

 

مینی ماساژور صورت
  [i]
 
آخرین و پیشرفته‌ترین دستگاه زیبایی پوست صورت و بدن ...  قیمت: 9000  تومان         [k] [t]

 

 

7)سارا پیلین؛ معاون نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات آمریکا
سارا پیلین، معاون نامزد سابق ریاست جمهوری جمهوری‌خواهان در انتخابات اخیر آمریکا نیز در زمره سیاستمدارانی است که گفته می‌شود جراحی زیبایی انجام داده‌اند. او اما انجام این قبیل جراحی‌ها بر صورتش را انکار کرده است.

 

8)جان کری؛ رقیب جورج بوش
حتما شما هم چهره جان کری را به یاد دارید. او در سال ۲۰۰۴ میلادی، رقیب جورج بوش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود و نتیجه انتخابات را به او واگذار کرد و به کاخ سفید راه نیافت. اگر به عکس‌های او در سال ۲۰۰۳ میلادی نگاه کنید، می‌بینید که چشم‌هایش بسیار روشن هستند. ولی اکنون دیگر خبری از آن چشم‌هاش روشن در چهره او نیست. او به استفاده از لنزهای رنگی عادت دارد. بعضی رسانه‌ها خبر داده‌اند که او برای از بین بردن چین و چروک‌های اطراف چشم‌های‌اش، بوتاکس تزریق کرده و ظاهرا هم به نظر می‌رسد که چین و چروک‌های عمیق خط لبخندش را با تزریق بوتاکس محو کرده است. دکتر سالیا که از پیشکسوتان جراحی پلاستیک آمریکاست، در این خصوص می‌گوید: «بوتاکس، چهره این سناتور آمریکایی را برای پیروزی در انتخاب دگرگون کرده و پیشانی‌اش را صاف‌تر کرده است».

 

مینی موچین چندكاره brawn
  [i]
 
قطعات منحصر بفرد بمنظور انطباق با خطوط صورت و بدن شما با دقت و ایمنی بالا  قیمت: 16000  تومان         [k] [t]

 

كمربند لاغری سونا بلت اصل
  [i]
 
كمربند لاغری با سنسور دیجیتالی و عملكرد 100 درصد تضمینی، دارای مكانیسم عمل سریع  قیمت: 25000  تومان       

 [k] [t]

9)آرنولد شوآیتزنگر
آرنولد شوآیتزنگر از سیاستمدارانی است که انجام هرگونه جراحی‌ پلاستیک را روی صورتش انکار می‌کند ولی عکس‌های قبلی او چیز دیگری را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که او فک و چانه‌اش را جراحی کرده تا قوی‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد. حتی برخی از مخالفان این سیاستمدار، کاشت موهای او را نیز وسیله‌ای برای تخریب و حمله به او قرار داده‌اند.
به هر حال، دنیای سیاست، مقتضیات خاص خودش را دارد و لابد به همین دلیل است که بیشتر سیاستمدارانی که از این قبیل جراحی‌ها استفاده کرده‌اند، انجام هرگونه جراحی را انکار می‌کنند و البته نکته جالب‌تر این است که همه آنها برای فرار از حمله رسانه‌ها و مردم، از جراحی‌های تدریجی استفاده کرده‌اند تا تغییرات ظاهری‌شان چندان به چشم نیاید.

 

پر فروش ترین محصول طبی سال 2010در آمریكا و اروپا

بهترین راه برای رسیدن به آرامش

آیا می خواهید در كوتاهترین زمان ممكن

از استرس و فشار های روزمره خلاص شوید؟

 

دستبند جادویی

دستبند آرامش بخش

 

پدیده سال 2010

علمی ترین روش رهایی از استرس

 بدون استفاده از داروهای شیمیایی

آیا دچار بیماری فشار خون هستید؟

آیا به علت استرس و فشار های

  عصبی خواب راحت و عمیق ندارید؟

دستبند مغناطیسی یا آرام بخش بهترین و موثر

ترین روش از بین بردن استرس و فشار خون می باشد

 

قیمت : 7500 تومان

خرید اینترنتی           خرید اینترنتی

 

با استفاده از تاثیر حیرت آور و عنصر ژرمانیوم و تیتانیوم

 این دست بند خواب را عمیق تر و بیشتر نموده

 و آرامش فوق العاده ای را ایجاد می كند

مورد تایید تمام متخصصان دنیا

با استفاده از این دستبند و گردنبند و میدان مغناطیسی ایجاد شده در مچ و گردن

فشار خون شما تنظیم شده و تمام فشار های عصبی  از بین می روند

 

 

قیمت : 7500 تومان

خرید اینترنتی           خرید اینترنتی

تأثیر دستبند مغناطیسی روی فشار خون:
درصد بالایی از مردم در جوامع توسعه یافته یا در حال توسعه مبتلا به فشار خون بالا هستند. برخی از مردم نیز مشكل فشار خون پایین دارند كه بیشتر در خانم‌های جوان یا افراد جوان‌تر دیده می‌شود. فشار خون بالا عوارض زیادی دارد و باید حتما كنترل شود. دستبندهای مغناطیسی به طور معجزه آسایی فشار خون را كنترل می‌كند و آن را در محدوده عادی نگه می‌دارد. استفاده از دستبند روی دست راست موجب كاهش فشار خون می‌گردد.
استفاده از دستبند روی دست چپ فشار خون را بالا می‌برد.

قیمت : 7500 تومان

خرید اینترنتی           خرید اینترنتی

بنابراین كسانی كه معمولا فشار خون پایین دارند، می‌توانند دستبند را به دست چپ خود ببندند. البته باید متذكر شویم كه آهن‌ربا فشار خون را بالاتر از حد عادی نمی‌برد، بلكه آن را همیشه در محدوده عادی یا نرمال قرار می‌دهد.
 

استفاده از دستبند در دست راست، معمولا افراد را ریلكس و آرام، و خواب را عمیق و بیشتر می‌كند و بالعكس، استفاده از دستبند در دست چپ، موجب افزایش انرژی، تحرك بیشتر و خواب كمتر می‌شود

زمانی كه از دستبند مغناطیسی استفاده می‌كنیم، تقریبا تمام مچ دست تحت تأثیر مغناطیس قرار می‌گیرد. این آهن‌رباها كوچك ولی قوی هستند.

قیمت : 7500 تومان

خرید اینترنتی           خرید اینترنتی

معمولا قدرت آنها از 2000 گوس به بالا است. بنابراین به راحتی كار سوزن زدن را انجام می‌دهد و چون روشی تهاجمی نیست، می‌توان به مدت طولانی آن را در ناحیه مربوطه قرار داد. جهت بهره‌گیری از تأثیرات آهن‌ربا بر نقاط طب سوزنی باید میدان مغناطیسی را در مچ دست ایجاد كنیم. این میدان با استفاده از دستبند مغناطیسی ایجاد می‌گردد.

قیمت : 7500 تومان

خرید اینترنتی           خرید اینترنتی

دستبند مغناطیسی یا آرام بخش بهترین و موثر

ترین روش از بین بردن استرس و فشار خون می باشد

با استفاده از تاثیر حیرت آور و عنصر ژرمانیوم و تیتانیوم

 این دست بند خواب را عمیق تر و بیشتر نموده

 و آرامش فوق العاده ای را ایجاد می كند

مورد تایید تمام متخصصان دنیا

با استفاده از این دستبند و گردنبند و میدان مغناطیسی ایجاد شده در مچ و گردن

فشار خون شما تنظیم شده و تمام فشار های عصبی از بین می روند

 

          

نوشته شده توسط کیمیا . در چهارشنبه 23 تیر 1389 و ساعت 08:04 ق.ظ [+] | نظرات ()
ویرایش شده در تاریخ - و ساعت-

All Rights Reserved 2005-2006 © http://hamsharii.mihanblog.com